Szamba Betonowe Kraków – Naszą pracę wykonujemy najlepiej

Jesteśmy firmą zajmująca się produkcją zbiorników betonowych. Naszą pracę wykonujemy najlepiej, jak możemy już od ponad dekady. Zbieranie ścieków z gospodarstwa domowego, rolnego lub wody deszczowej, to zadanie naszego każdego szczelnego, wytrzymałego i odpornego na czynniki zewnętrzne zbiornika betonowego. Ten niedościgniony klasyk, łączy ponadczasowy beton i precyzyjną technologię wykonania z nieograniczoną wręcz elastycznością, jeśli chodzi o możliwość wkopania wraz z montażem w ciężkie warunki gruntowe, nierzadko podmokłe. Szamba betonowe to od wielu lat, jedno z najbardziej popularnych i tradycyjnych rozwiązań nie tylko w mieście Kraków, ale w całym kraju. Szamba betonowe stanowią najlepszą i najtaniej funkcjonującą alternatywę dla szamb wykonanych z plastiku. Ich jedną z głównych zalet jest cena. Jednak ceny to nie nadrzędna korzyść.

Najważniejszą właściwością jest trwałość, którą gwarantuje najwyższej jakości beton klasy B25-B40. Nasze tanie szambo, w komplecie ma betonowe pokrywy, kominki i włazy. A więc cennik zawiera standardowe wyposażenie zbiornika. Otrzymacie Państwo również do produktu niezbędne zaświadczenia i atesty, a także gwarancję szczelności. Zlecenia traktujemy kompleksowo wraz z montażem. Udzielamy na swoje zbiorniki kilkuletniej gwarancji pisemnej. Jakość jest doceniana przez wielu zadowolonych nabywców, którzy pozostawiają po sobie wiele miłych komentarzy i wyrażają swoje pozytywne opinie na temat naszej firmy.

Do wyboru mają Państwo tradycyjne szambo jednokomorowe, oraz dwukomorowe, z czego niektóre z nich świetnie nadają się również na przydomowe oczyszczalnie ścieków. Częstym rozwiązaniem wybieranym przez wielu naszych klientów jest wykorzystanie zbiorników betonowych do gromadzenia wody opadowej, którą następnie możemy wykorzystać chociażby do podlewania działki. Zapraszamy mieszkańców miasta Kraków i okolice. Tanio i profesjonalnie zajmiemy się każdym projektem. Jesteśmy jedyni w swoim rodzaju i z pewnością spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających.