Szamba Betonowe Zielona Góra – Skontaktuj się z nami. Czekamy!

Chcesz na długo zapomnieć o problemie odprowadzania ścieków z Twojego gospodarstwa domowego lub rolnego? Przedstawiamy idealne, tanie rozwiązanie i ofertę skierowaną do każdego kto nie posiada zbiorczej kanalizacji w swojej gminie. Do tego skrojony cennik na każdą kieszeń. Proponujemy szamba betonowe, nad których sprawnością pracuje wykwalifikowana kadra pracownicza od naprawdę wielu lat. Zapracowaliśmy sobie na pozytywne opinie, które przyznają nam osoby, które już skorzystały z najlepszego rozwiązania dla swojego budynku. To oni odszukali nas w gąszczu wielu ofert, nawiązali współpracę i docenili nasze solidne, funkcjonalne i bezpieczne zbiorniki na ścieki. Zapraszamy więc do zakupu zbiorników betonowych o różnych pojemnościach.

Wykonujemy szamba z użyciem betonu klasy B-25, stopień wodoszczelności W8, który poddawany jest wibrowaniu z dodatkiem plastyfikatora(płynu wodno-uszczelniającego), zbrojony stalą żebrowaną oraz zabezpieczony od zewnątrz Izolbetem(masą asfaltowo-kauczukową). Dzięki temu zbiorniki uzyskują najwyższą jakość betonu, szczelność i odporność na czynniki zewnętrzne. Szczególnie nadają się na podmokłe tereny, bowiem dzięki swojej masie nie grozi im wypchnięcie przez wody gruntowe. Najtaniej i najczęściej wybieranym rozwiązaniem przez mieszkańców, w tym również tych zamieszkujących miasto Zielona Góra są właśnie szamba betonowe. Warto zaznaczyć, że kompleksowo dostarczamy zbiorniki betonowe nie tylko na teren całego miasta Zielona Góra i okolice, wraz z montażem w przygotowanym wcześniej wykopie- ale i służymy pomocą na terenie całego kraju. Posiadamy flotę samochodów z HDS.

Organizujemy także zapisy na transporty łączone, których ceny są o wiele korzystniejsze od tych zwykłych. Posiadamy niezbędną, pełną dokumentację do odbioru inwestycji, a także dajemy wieloletnią gwarancję pisemną. Sprzedajemy szambo tanio na rynku w wielu różnych opcjach, począwszy od mniejszych jednokomorowych zbiorników, aż po połączone wielokomorowe, które cechują się największą pojemnością. Ich użytkowanie jest bezproblemowe a cena sprawia, że są zdecydowanie warte zakupu. Skontaktuj się z nami. Czekamy!