Szamba Betonowe Łódzkie – Komfortowe, tanie i bezawaryjne

Nie ma takiego gospodarstwa domowego, rolnego bądź przedsiębiorstwa, które nie potrzebowałoby odprowadzenia nieczystości płynnych. Jeżeli nie ma dostępu do kanalizacji zbiorczej w miejscu naszego zamieszkania i nie jest ona planowana w najbliższej przyszłości, pozostaje budowa szamba. I tu zaczyna się dylemat. Lepsze szamba betonowe, czy plastikowe? Dla nas odpowiedź nie stanowi problemu. Komfortowe, tanie i bezawaryjne rozwiązanie- to szamba betonowe. Nasze zbiorniki produkowane są z: najwyższej jakości betonu klasy B-25 lub B-30, dodatkiem plastyfikatora, siatki stalowych prętów żebrowanych, Izolbetu podwójnie stosowanego.

Wszystko to pozwala nam uzyskać niebywałą szczelność i odporność na różne czynniki. Szambo naszej produkcji jest niezawodne, nawet w zimie gdy wiele innych zbiorników może przyciągać kłopoty. Zbiorniki betonowe nie wymagają żadnej dodatkowej izolacji, a co więcej możliwe jest zainstalowanie takiego rodzaju szamba nawet w przypadku wysokich wód gruntowych i na miejscach parkingowych. Jesteśmy w posiadaniu pełnej dokumentacji technicznej. Oferujemy najtaniej i kompleksowo realizację zleceń zbiorników o małej i dużej pojemności, jednokomorowych i wielokomorowych. Od A do Z, zajmiemy się każdą inwestycją wykonywaną na terenie całej Polski- od załadunku, poprzez transport, osadzenie zbiornika w wykopie wraz z montażem. Proponujemy atrakcyjne i bezkonkurencyjne ceny podczas organizowanych transportów łączonych. Województwo łódzkie i okolice, już cieszą się tanio zakupionymi zbiornikami. Poznaj wyjątkową ofertę, opinie i  konkurencyjny cennik naszej firmy, a na pewno znajdziesz rozwiązanie, którego poszukujesz. Jednak cena to nie wszystko. Przeprowadzamy testy i próby szczelności każdego zbiornika przed wyjazdem do klienta.

Transport odbywa się przy pomocy specjalistycznego sprzętu z HDS. Nie zwlekaj, zrealizuj zamówienie już dziś a nie pożałujesz wyboru. Skorzystaj z interesującej oferty. Dziękujemy za poświecony czas na zapoznanie się z naszą propozycją. Zapraszamy więc województwo łódzkie do współpracy.