Szamba Betonowe Żory – Transport do każdego miejsca

Jesteśmy jednym z największych producentów i dostawców zbiorników betonowych w kraju. Każdym zleceniem zajmujemy się kompleksowo i tanio. Wystarczy tylko zadzwonić do nas, skonsultować się i zamówić zbiornik, a reszta należy już do nas. Na sukces i całą rzeszę zadowolonych klientów składa się 15 lat doświadczenia, pozytywne opinie, niskie ceny, wysoka jakość. Dowodzimy, że zakup, czy też transport wraz z montażem zbiornika betonowego nie musi wiązać się ze stresem i mnóstwem problemów. Jesteśmy firmą, działającą w branży usług budowlanych, która od samego początku stawiała na wysoką jakość, dobry cennik produktu i obsługi. W naszej ofercie sprzedaży szamba betonowe na ścieki, wodę opadową, gnojówkę i gnojowicę, o różnych pojemnościach. A w komplecie: płyta standardowa, komin betonowy o wys. 50cm, właz betonowy, cała dokumentacja, pisemna gwarancja.

Cena obowiązuje za szambo wraz z kompletem. Wykorzystujemy do produkcji zbiorników beton klasy od B25 do B40, który gwarantuje, że nasze zbiorniki są wytrzymałe. Dodatkowo wzmacniamy całą konstrukcję szamba stosując  stalowe zbrojenia o znacznym zagęszczeniu. Poza tym pomocniczo została wdrożona hydroizolacja. Działalności firmy obejmuje również Żory i okolice. Tanie i jakościowe szamba betonowe nie tylko gwarantują wieloletnią funkcjonalność, ale również są zbiornikami, które są odporne na przemieszczanie gruntu oraz naporu wody gruntowej.

Pozostały asortyment w naszej sprzedaży, to kanały samochodowe, piwnice, studnie wodomierzowe. Sprawdź inne nasze pojemności, które Cię interesują. Transport do każdego miejsca w Polsce- najtaniej i najsprawniej organizujemy transporty łączone dla naszych klientów. Serdecznie zapraszamy mieszkańców miasta Żory!